Specjalista ds. systemow hamulcowych

teamkompetent GmbH

Zwickau

2016-11-15

Personaldienstleistungen

Poszukujemy specjalisty ds. systemow hamulcowych/ QS

do pracy w Niemczech

( 250 km od granicy w Zgorzelcu)

Zakres obowiązków :

-   kontrola i wdrazanie nowych systemow hamulcowych w naczepach samochodowych

-   współpraca z technologami oraz z kierownikiem produkcji

Wymagania :

- znajomosc systemow hamulcowych WABCO,KNORR,HALDEX ( idealnie potwierdzona certyfikatem)

- znajomosc pneumatyki i elektryki samochodowej

- konieczne doświdczenie zawodowe

- wykształcenie techniczne

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany

- dobra znajomość języka niemieckiego konieczna

Oferujemy :

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- bardzo dobre warunki placowe

- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

           teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

           Innere Schneeberger Str.18/20

           08056 Zwickau

           Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : APLIKUJ

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent