Specjalista operator zautomtyzowanej linii produkcyjnej

Backer OBR Sp. z o.o.

Pyrzyce

2016-11-15

Backer OBR Sp. z o.o., prężnie działająca spółka w sektorze produkcji elementów grzejnych, należąca do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, z siedzibą w Pyrzycach oraz oddziałami w Stargardzie i Warnicach zatrudni na stanowisku:

Specjalista operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Pyrzyce

Twoje zadania:
•zapewnienie ciągłości produkcyjnej,
•kierowanie zespołem operatorów,
•ustawianie maszyn i zwalnianie produkcji seryjnej,
•usuwanie drobnych usterek (zacięcia, reset maszyny, zła pozycja detalu oraz innych),
•doskonalenie organizacji pracy w podległych obszarach.

Wymagania:
•wykształcenie średnie (mechanik, elektromechanik, elektrotechnik, automatyk, mechatronik),
•umiejętność obsługi komputera (podstawy MS Office),
•znajomość rysunku technicznego ( mechanicznego ),
•umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych – miara zwijana, wysokościomierz, mikrometr, suwmiarka,
•podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
•umowę o pracę na pełen etat,
•stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,
•możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku, ciekawe zadania oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJ (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na stanowisko " Specjalista operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko "Specjalista operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.