Pracownik produkcji

FINGERBAU

Oświęcim

2016-11-23

Pracownik produkcji – operator maszyn

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych zlokalizowana w Oświęcimiu poszukuję pracownika na stanowisko : Pracownik produkcji – operator maszyn

Opis stanowiska:
-Wsparcie w procesie produkcji;
-Kontrola jakości materiału, jego odpowiednie oznakowanie;
-Obsługa maszyn zapewniająca prawidłowy przebieg procesu produkcji;
-Właściwa i terminowa realizacja zadań;

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- staranność i dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność;

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-stabilne zatrudnienie,
- po okresie próbnym premie wydajnościową i jakościową;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!