WINDYKATOR TERENOWY

Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-15

 KANCELARIA CORPUS IURIS

STANOWISKO: WINDYKATOR TERENOWY

OPIS STANOWISKA:

  • Działania windykacyjne na terenie kraju
  • Prowadzenie rozmów osobistych z dłużnikami
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w spłatach zadłużenia
  • Aktywne motywowanie dłużników do spłaty
  • Ustalanie aktualnych danych teleadresowych dłużników

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenia w windykacji terenowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne- asertywna dyplomacja
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i pewność siebie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

OFERUJEMY:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Premie uzależnione od skuteczności działania
  • Telefon
  • Zatrudnienie w formie współpracy (działalność gospodarcza).
  • Szkolenia wdrażające
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole

Aplikacje CV  i List Motywacyjny proszę wysyłać na adres:  APLIKUJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!