Doradca techniczno-handlowy – surowce kosmetyczne

Look For Staff Pro

Legnica

2016-11-15

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO, dla swojego Klienta, firmy dystrybuującej surowce i produkty chemiczne, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Region: Polska południowo-zachodnia

Nr Ref.: DTH/11/2016/MAG

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży surowców i produktów kosmetycznych na terenie południowej i zachodniej Polski
  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki handlowej
  • Raportowanie i współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży surowców kosmetycznych;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane chemia, biotechnologia, biologia);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, komórka,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez przycisk APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!