Pomocnik Dostawcy- Pilne

Asistnet Work Group

Sokołów

2016-11-15

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta pracowników na stanowisko:

Kierowca dostawca

Lokalizacja: Sokołów k. Janek 30min bezpłatnym autobusem z centrum

Obowiązki:
-dostawa towaru do klienta
-podłączenie sprzętu
-pomoc przy wniesieniu towaru RTV/AGD

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w kierowaniu samochodów dostawczych
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność od 10 rano

Oferujemy:
-zatrudnienie na okres próbny na umowie zlecenie po 3 msc możliwość przejścia na umowę o pracę
- pracę na terenie Warszawy i okolic
-pracę na pełen etat
- wynagrodzenie 15zł brutto za godzinę
- bezpłatny dojazd do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!