DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY FARB PROSZKOWYCH

Helios Polska Sp. z o.o.

Polska

2016-11-15

Firma  Helios Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, należąca do Grupy HELIOS ze Słowenii, renomowanego producenta farb, lakierów, żywic syntetycznych i klejów aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

DS. SPRZEDAŻY FARB  PROSZKOWYCH

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

–       przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów,

–          pozyskiwanie nowych  klientów,

–          nadzorowanie  współpracy i budowanie trwałych relacji z klientami,

–          realizacja planów sprzedaży,

–          przygotowywanie raportów z  wykonywanych działań.

–          tworzenie i aktualizacja  bazy klientów,

–          analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,

–          organizowanie prezentacji podczas targów.

Wymagania:

–          doświadczenie zawodowe na rynku B2B,

–          wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub chemiczne,

–          znajomość branży farb i lakierów,

–          komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,

–          kreatywność i wytrwałość w realizacji wytyczonych celów,

–          gotowość do częstych podróży służbowych

–          znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),

–          aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

–          stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym  koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,

–          atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od sprzedaży + premia),

–          niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Aplikacje (CV + list motywacyjny wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), prosimy składać w ciągu 14 dni, od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia na e – mail: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.