Kierownik działu Logistyki

Progresso HR

Częstochowa

2016-11-15

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • Zarządzanie procesami Logistycznymi w firmie
  • Organizacja, planowanie oraz nadzór nad  kluczowymi działaniami (logistyka, planowanie produkcji oraz transportu i magazynu),
  • Ustalanie harmonogramu i zapewnienie terminowej realizacji dostaw,
  • Usprawnianie procesu przepływu materiałów wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Rozwój procesów logistycznych i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Zarządzanie podległym personelem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki,
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • Samodzielność i sumienność w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

- Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na światowym rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres:  APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!