Specjalista ds. Zakupów

Eurocash S.A.

Komorniki

2016-11-15

Kluczowe zadania:

  • Porównywanie wyników przetargu na zakupy – dostarczanie analiz oraz negocjowanie z dostawcami
  • Samodzielne prowadzenie uzgodnionych projektów
  • Weryfikacja umów
  • Nadzór nad wynegocjowanymi warunkami
  • Kontrola programów oszczędnościowych

Idealny Kandydat powinien:

  • Posiadać minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadać wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe
  • Cechować się umiejętnością analitycznego myślenia
  • Posiadać umiejętność negocjacji oraz współpracy z dostawcami
  • Umieć pracować pod presją czasu
  • Być otwarty na nowe doświadczenia i szybką adaptację do zmieniających się warunków
  • Znać pakiet MS Office oraz MS Access na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy:

  • Pracę w 8. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 11 tys. pracowników
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Umowę o pracę na czas określony – 1,5 roku
  • Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Zapewniamy dowóz pracowników z Poznania do centrali firmy w Komornikach

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!