PRACOWNIK HELPDESK

GSG TOWERS Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-15

GRUPA GSG jest jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą. Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej (K1) z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • helpdesk aplikacji i systemów informatycznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych w obszarach wsparcia istniejącego portfolio aplikacji i systemów informatycznych
  • wsparcie w rozwiązywaniu złożonych problemów informatycznych
  • wsparcie techniczne użytkowników
  • dokumentowanie zmian w systemach informatycznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, profilowe
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu rozwiązań informatycznych firmy Microsoft i innych wiodących producentów oprogramowania komputerowego
  • komunikatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w GSG Service – spółce wchodzącej w skład Grupy Stoczni Gdańsk
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym  zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

DODATKOWE INFORMACJE:

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „PRACOWNIK HELPDESK”, na adres e-mail: APLIKUJ,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!