Elektromonter

Agencja Pracy POLONICA

Babimost

2016-11-15

Agencja Pracy Polonica Wrocław to dział Wrocławskiej Kancelarii Prawnej zajmujący się usługami HR na terenie całej Europy. Z uwagi na szerokie kontakty z Pracodawcami z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie legalnej oraz w pełni bezpiecznej i dochodowej pracy u naszych Kontrahentów. Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwajcaria

Obowiązki:

- instalacje elektryczne

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),

- wykształcenie zawodowe w kierunku Elektryk/ Elektrotechnik,

- doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy,

- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe,

- praca na umowę o pracę na szwajcarskich warunkach; pełen pakiet socjalny opłacany przez Pracodawcę w Szwajcarii,

- cotygodniowe przelewy na konto,

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,

- Kandydat nie ponosi żadnych kosztów za świadczone przez nas usługi,

- stała opieka polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46 lub 607 649 466. W tytule prosimy wpisać „Elektromonter/ Szwajcaria”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!