Operator wózka widłowego

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-02

Dla firmy z branży poligraficznej w Tarnowie Podgórnym, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Operator wózka widłowego/Magazynier.

Jeśli szukasz stałej pracy, jesteś zmotywowany i solidnie wykonujesz zlecone Ci zadania, oferta skierowana jest do Ciebie.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:

Operator wózka widłowego/Magazynier

Wymagania:

-UPRAWNIENIA na wózki widłowe spalinowe- warunek konieczny
-DOŚWIADCZENIE w pracy jako magazynier i operator wózka widłowego
-rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków
-odpowiedzialności
-dyspozycyjności

Oferujemy:

-początkowo umowa zlecenie, jeśli się sprawdzisz przejście na umowę o pracę
-wynagrodzenie godzinowe w wysokości 15,42 zł brutto za zmianę dzienną i 17,50 zł brutto za zmianę nocną
-bezpłatny dojazd do i z pracy z Poznania

Skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które wyślą CV z informacją o posiadaniu uprawnień na wózki widłowe.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)" .

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!