Trener: Kurs Księgowości

GoWork.pl

Łódź

2016-11-15

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

W związku z rozwojem projektów szkoleniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • prowadzenie oraz realizacja programu kursu,
  • współpraca z organizatorem kursu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • doświadczenie w obszarze księgowości (głównie w prowadzeniu pełnej księgowości),
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programów (Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Środki Trwałe, Symfonia Mała Księgowość, Płatnik),
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole, przed grupą,
  • dyspozycyjność na czas trwania kursu.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub o współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość prowadzenia innych szkoleń,
  • możliwość wystawienia referencji.

Osoby zainteresoane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją odnośnie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę szkolenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!