Płatny staż w Dziale HR

keeeper sp. z o. o.

Bydgoszcz

2016-11-15

keeeper sp. z o. o. jest jednym z czołowych producentów artykułów AGD z tworzyw sztucznych w Europie. Systematyczne inwestycje i rozwój spowodowały, że w naszym portfolio pojawiają się nowe innowacyjne produkty, które coraz szerzej zdobywają rynki. Dbamy o satysfakcję klientów poprzez najwyższą jakość produktów i akceptowalną cenę.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: staż HR

Obowiązki:

  • wsparcie w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych,
  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej,
  • wyjaśnianie niezgodności związanych z dyscypliną pracy pracowników tymczasowych – spóźnień, nadgodzin, nieobecności,
  • organizowanie i prowadzenie spotkań dla młodzieży uczącej się wykonującej czynności zlecone,
  • rzetelne prowadzenie wskazanej dokumentacji personalnej.

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta (mile widziane na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Administracja lub pokrewnym),
  • zamiłowanie do pracy z dokumentacją,
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!