OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

M-Serwis

Rabowice

2016-12-02

 M-Serwis Dział Rekrutacji,

ul. Mickiewicza 27/2, 60-835 Poznań

telefon: 61 848 31 40, 669 996 401

M-Serwis Agencja Pracy (nr cert. 49) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rabowice

Obowiązki:

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

- chęć do pracy,

- sprawność fizyczna,

- chęć uczenia się,

- gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

Oferujemy:

- darmowy dojazd na wszystkie zmiany z Ronda Śródka,

- szkolenie,

- umowę zlecenie,

- możliwość przyjęcia do pracy na stałe,

- system premiowy po okresie wdrożenia,

- pracę na 3 zmiany (od pn. – pt., możliwa praca w weekendy).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!