Księgowa / y

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-09

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej kompleksowe usługi księgowe, kadrowe i płacowe, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów w ramach pełnej księgowości oraz Książki Przychodów i Rozchodów
  • Analiza rozrachunków
  • Sporządzanie deklaracji (VAT, PIT, CIT) i informacji do odpowiednich Urzędów i instytucji (GUS, ZUS)
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z wytycznymi Klientów
  • Serdeczna i pełna zaangażowania komunikacja z Klientami

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w pełnej księgowości; znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość MS Excel, Word i Outlook
  • Praktyczna i/lub teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)
  • Pogodne usposobienie i poczucie humoru
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładność i staranność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z małymi i średnimi firmami z różnych branż
  • Pracę z dużą samodzielnością w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."