Specjalista ds. sprzedaży (branża b2b i b2c)

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-01

Największą siłą są ludzie. Praca każdego z nas jest tak samo ważna: wspólnie dbamy o rozwój naszej firmy i wspólnie cieszymy się z jej sukcesów. To część filozofii, która uczyniła z nas największą firmą z branży b2b i b2c.

Gdy Ty się rozwijasz, MY rozwijamy się z Tobą

Nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klientów oraz oferowanie im pomocy i doradztwa w zakupach,
  • zapewnianie pozytywnych doświadczeń zakupowych,
  • dbanie o prezentację produktów i usług w dziale zgodną ze standardami naszej firmy,
  • poszerzanie fachowej wiedzy na temat nowoczesnych technologii, jakości obsługi klienta oraz technik sprzedaży,
  • aktywne uczestniczenie i rozwój w zespole kierującym się kulturą i wartościami, gdzie wspiera się nowe pomysły i inicjatywę.

Wymagania:

  • aktywne i uprzejme podejście do klienta,
  • pasja do aktywnej sprzedaży i zapewnienia Klientowi najlepszej obsługi (doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem),
  • zainteresowanie potrzebami Klientów,
  • entuzjastyczne nastawienie do pracy oraz do współpracy z innymi osobami w zespole,
  • otwartość na zmiany i inicjatywę w działaniu,
  • chęć dzielenia się wiedzą i samokształcenia,
  • dyspozycyjność na pełen etat w stałych godzinach 8:00-16:00,
  • pozytywne nastawienie i uśmiech do Klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)
  • rzetelne 2-tygodniowe BEZPŁATNE szkolenia produktowe i z technik sprzedaży + wynagrodzenie za ten okres czasu
  • kompetentnych koordynatorów + wsparcie na okresie próbnym ze strony szkoleniowca
  • najlepszą atmosferę + imprezy i wyjścia integracyjne
  • bezpłatne kursy językowe, pakiet socjalny z atrakcyjnymi zniżkami (karta na siłownię i fitness, opieka w LUX MED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe) + zniżki do klubów, kin, restauracji itp.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zachęcamy do złożenia aplikacji oraz skorzystania do tego celu z formularza zgłoszeniowego - link poniżej:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102906 ofert pracy. Sprawdź!