Technik Sieci FTTH

JMDI Jacek Maleszko

Warszawa

2016-11-14

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, Internetu i telefonii na terenie Warszawy i jej okolic. Z usług JMDI korzysta już ponad 18 000 odbiorców indywidualnych oraz firm.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Sieci FTTH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Instalacja linii kablowych ziemnych i napowietrznych światłowodowych
  • Utrzymanie sieci (usuwanie awarii)
  • Budowa przyłączy, przewierty, wykonywanie rurarzu w klatce

 WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

 MILE WIDZILANE:

  • Uprawnienia SEP do 1kV

 OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!