Energetyk zakładu

FallWork

Swarzędz

2016-11-14

Obecnie dla naszego Klienta producenta o ugruntowanej pozycji, który rozbudowuje obecnie swoje struktury poszukujemy osoby na stanowisko:

ENERGETYK ZAKŁADU

LOKALIZACJA: SWARZĘDZ

Obowiązki:

utrzymanie sieci energetycznej zakładu w należytej kondycji

prowadzenie bieżącej eksploatacji i ruchu infrastruktury energetycznej

stacji transformatorowo-rozdzielczych, agregatów prądotwórczych, systemów zasilania, wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych

przeglądy i konserwacje trafostacji i rozdzielni wysokoprądowych

budowa rozdzielni elektrycznych i modernizacje obecnych instalacji elektrycznych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie u rozwijającego się producenta (branża FMCG)

umowa o pracę

konkurencyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju w strukturach firmy

praca w nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym

możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego

Wymagania:

wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe kierunkowe

minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowiskach energetyk, główny energetyk

znajomość budowy i eksploatacji urządzeń energetycznych

wiedza z zakresu optymalnej gospodarki energetycznej

wyobraźnia przestrzenna

uprawnienia dozorowane i eksploatacyjne min. do 15KV

samodzielności przy realizowaniu zadań

umiejętności analitycznego myślenia

dobrej organizacji pracy

gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz specjalistycznych rekrutacji stałych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!