MENAGER - dział inwestycji

Marcin Lewandowski

Łódź

2016-11-14

Pracownia Zamek Design Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni w swojej siedzibie w Łodzi osoby na stanowisko MENAGER REALIZACJI w dziale realizcji.

Wymagania:

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

- Charyzma

- Prawo jazdy KAT.B

- Umiejętność obsługi urządzeń drukujących – ksero

- Znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:

- Organizacja procesu produkcji mebli

- Zamówienia komponentów

- Praca zgodnie z harmonogramem realizacji

- Nadzór procesu montażu

- Wykonywanie kosztorysu

- Wspomaganie projektantów w koordynacji realizacji

- Poszukiwanie nowych rozwiązań realizacyjnych

- Delegacje, wizyty na montażu sklepów

inne

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Możliwość ciągłego rozwoju

CV prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ z dopiskiem - PRACA -MENAGER – DZIAŁ REALIZACJI

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!