Specjalista ds. Marketingu

HOTELE DIAMENT S.A.

Zabrze

2016-11-14

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Hotele Diament S.A, poszukujemy kreatywnych, dynamicznych, zaangażowanych Kandydatów  na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii marketingowych;
  • podejmowanie działań mających na celu rozpoznanie nowych możliwości rynkowych i podejmowanie odpowiednich kroków w celu ich wykorzystania;
  • bieżąca analiza rynku, konkurencji, cen oraz trendów w branży;
  • współpraca z innymi działami firmy w celu rozwoju wspólnej strategii sprzedaży i marketingu;
  • przygotowanie materiałów marketingowych promujących ofertę Spółki Diament S.A.,
  • kreowanie działań marketingowych, których celem jest zwiększenie sprzedaży oraz rozpoznawalności firmy oraz jak najlepszy PR.

Wymagania:

  • doświadczenia w obszarze marketingu, także internetowego;
  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia tekstów;
  • znajomość mediów społecznościowych;
  • znajomość e-mail marketingu;
  • znajomość SEM i SEO;
  • znajomość obsługi programów graficznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i wykonywania samodzielnych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko z możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym zespole oraz w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem poniższego linku:

 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Hotele Diament S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99451 ofert pracy. Sprawdź!