Asystent projektu

P-NC

Bazylea

2016-11-14

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego szwajcarskiego
klienta poszukuje
asystenta projektu

zadania:
Wsparcie zespołu projektowego w różnych czynności administracyjnych
• Tworzenie i utrzymanie planów projektu
Raportowanie i dokumentacja procesu projektu
• Zarządzani dokumentacją
Organizacja spotkań, konstytucja protokołów
korespondencja ogólna

wymagania:

 Wukształcenie techniczne
Min. 2 lata praktyki zawodowej w podobnej funkcji
Biegłość w obsłudze standardowych aplikacji MS Office (w szczególności Excel i Word,
Internet Explorer)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
• Niezależne, dokładne i niezawodne działanie
Oferta:
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na pdst kwalifikacji zawodowych zakwalifikowanego kandydata
  • dieta 50 CHF za dzień pracy na  zakwaterowanie/wyżywienie/podróż
  • kontrakt  na min 12 miesięcy
  • czas pracy 40 h tygodniowo

Dojazd do kraju i pracy, ubezpieczenie zdrowotne, ubranie robocze,
wyżywienie i zakwaterowanie opłaca pracownik.

Zainteresowanych oferta proszę o przeslanie aktualnego CV w j. polskim i
niemieckim/angielskim,   i ewentualnie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
na adres

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!