Monter drzwi i okien

Lotus Personalservice GmbH

Monachium

2016-11-14

Firma Lotus Personalservice GmbH specjalizuje sie w rekrutowaniu kandydatow do pracy u niemieckich pracodawcow.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MONTER DRZWI I OKIEN

Zadania:

  • Montaż drzwi i okien

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest warunekiem koniecznym
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe jest mile widziane
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

 Oferujemy:

  • Dlugoterminowe zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • Kompleksowe wsparcie przez caly okres zatrudnienia
  • Umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 0049 151 21531643

 Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Bernsteinstraße 19b

84032 Altdorf
Telefon : 0049 151 21531643