Specjalista ds. kontroli jakości

JOBS

Wronki

2016-11-14

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji jakościowej,
  • kontrola jakości materiałów dostarczanych z zewnątrz,
  • kontrola zgodności wykonania wyrobu z dokumentacją konstrukcyjno - techniczną na poszczególnych etapach prac produkcyjnych,
  • wykonywanie pomiarów i odbiorów jakościowych urządzeń, sporządzanie dokumentacji odbiorczej,
  • współpraca z innymi działami w zakresie kontroli jakości,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w w/w zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze współrzędnościowej maszyny pomiarowej,

  • mile widziane doświadczenie z dziedziny zarządzania jakością w systemach ISO 9001, 14001, 18001 lub ukończony kurs audytora wewnętrznego,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole, uczciwość w realizacji powierzonych zadań, rzetelność.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100918 ofert pracy. Sprawdź!