Poznań-renomowana firma poszukuje przedstawiciela handlowego

Cursor S.A.

Poznań

2016-11-14

Cursor S.A. w związku ze współpracą z firmą Lindt poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w kanale tradycyjnym

Lokalizacje pracy: woj. wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialny za realizację planu sprzedaży oraz nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami na podległym terenie.

Opis stanowiska:
• realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie
• utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy
• zapewnienie ciągłej obecności produktów u klientów
• budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
• odpowiedzialność za akcje organizowane u klientów znajdujących się na powierzonym terenie

Wymagania:
• znajomość tradycyjnego rynku detalicznego
• silna motywacja do odniesienia sukcesu na konkurencyjnym rynku dóbr
• samodzielność i dynamizm w działaniu
• komunikatywność
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• wykształcenie minimum średnie
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• profesjonalny system szkoleń
• atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)
• niezbędne narzędzia do wykonywania zleconych zadań (samochód + telefon)
• miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
• współpracę na podstawie działalności gospodarczej lub umowy zlecenia
• elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez formularz OLX.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!