Magazynier wyrobów hutniczych

Plastwag S.A.

Mielec

2016-11-14

PLASTWAG S.A. To dynamiczna międzynarodowa firma, profesjonalny zespół, innowacyjne produkty. Słuchamy naszych Klientów, uczymy się, wdrażamy nowe technologie.

Jesteśmy częścią szwajcarskiej grupy SCHWEITER TECHNOLOGIES.

  • specjalizuje się w produkcji kompletnego wyposażenia wyłożeń kompozytowych w pojazdach szynowych transportu publicznego
  • realizuje całe projekty w szerokiej gamie elementów, począwszy od wielogabarytowych ścian frontowych pociągów do zabudowy modułowej wewnątrz
  • realizuje projekty kompleksowo wraz z pełną paletą elementów metalowych
  • dysponuje własnym działem technologiczno – projektowym
  • posiada jedną z najnowocześniejszych w Polsce i Europie linii technologicznych do produkcji
  • Posiada certyfikacje: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, IRIS (InternationalRailway Industry Standard), DIN 6701-2 level A1

W związku z rozwojem spółki obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw materiałów hutniczych
  • Prowadzenie prawidłowej ewidencji przychodów i rozchodów magazynowych / stali i wyrobów hutniczych

  • Rozmieszczenie materiałów w magazynie i zabezpieczenie przed zniszczeniem, ubytkami, kradzieżą

  • Prowadzenie załadunków i rozładunków oraz wewnętrznego transportu stali i wyrobów z wykorzystaniem i obsługą wózków widłowych i suwnic

  • Organizacja i wydawanie materiałów na podstawie  dokumentów rozchodowych

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją magazynową

  • Wykonywanie prac wspierających proces magazynowy i produkcyjny

  • Dbanie o porządek w magazynie i terenie przyległym i bezpieczeństwo pracy własnej i współpracowników

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zawodzie magazyniera, najlepiej w branży stalowej

  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej

  • Znajomość klasyfikacji wyrobów stalowych (hutniczych)

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego mile widziane

  • Znajomość i dobra obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych, w tym MS Excel

  • Bardzo  dobra organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność, systematyczność,  dokładność, operatywność, samodzielność

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska pracy
w tytule maila na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!