Konsultant Telefoniczny ds. obsługi Klienta

Dimar Polska

Łódź

2016-11-14

Miejsce pracy: Łódź-Widzew

Firma Dimar Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta Telefonicznego przy realizacji projektu bankowego.

Miejsce pracy: Łódź - Widzew

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta. Jeśli chcesz się rozwijać i triumfować sukcesy, dołącz do nas! Nasz zespół tworzą osoby w różnym wieku, studenci, osoby starsze, także z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nie wymagamy doświadczenia – liczą się chęci i pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:

·         Telefoniczny kontakt z klientem banku,

·         Przestrzeganie obowiązujących procedur,

·         Udzielanie klientom wszelkich niezbędnych informacji.

Nasze oczekiwania:

·         Dobra dykcja i miły tembr głosu,

·         Komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         Znajomość podstawowej obsługi komputera,

·         Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub obsłudze Klienta (mile widziane, ale niewymagane!)

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy,

·         Pracę na cały etat lub pół etatu (elastyczne godziny pracy),

·         Możliwość rozwoju i awansu,

·         Pakiet szkoleń,

·         Miłą atmosferę w pracy.

W naszej firmie mogą pracować osoby w każdym wieku. Nie ma to znaczenia czy jesteś młody, czy starszy, czy też posiadasz orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli chcesz się rozwijać i triumfować sukcesy, dołącz do nas

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJlub aplikowanie osobiście w biurze Dimar w Łodzi (ul. Piłsudskiego 135H)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!