Doradca Handlowy

"ESPACK" KUFEL PIOTR

Drzycim

2016-11-14

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie;

  • analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży;

  • przygotowywanie ofert i dokumentacji na potrzeby klientów, prowadzenie negocjacji z klientem;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych;

  • kontrola zapasów magazynowych i należności;

  • raportowanie wyników pracy do Dyrektora Operacyjnego.

Oczekujemy:

  • zaangażowania w proces sprzedaży;

  • umiejętności analitycznych i wyobraźni przestrzennej;

  • postawy umożliwiającej osiąganie założonych celów;

  • cech dobrego handlowca;

  • doświadczenia w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem stałych relacji z klientem;

  • skuteczności w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów;

  • gotowości do częstych podróży służbowych/dyspozycyjności i czynnego prawa jazdy kat. B;

  • znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • doświadczenie w sprzedaży opakowań będzie dodatkowym i istotnym atutem.

Oferujemy:

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełną pomoc przy wdrożeniu do zespołu i firmy;

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie działającej firmie;

  • ciekawy system prowizyjny;

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!