Pracownik biurowy z językiem niemieckim lub francuskim

CEE Experts

Łódź

2016-12-08

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.
Pracownik biurowy z językiem: francuskim / niemieckim / hiszpańskim / włoskim
Numer ref.

 Pracownik biurowy z językiem  niemieckim lub francuskim

Zadania:
- Mailowy kontakt z klientami biznesowymi w j. obcym
- Administracja biurowa i wsparcie działu administracji/księgowości/zakupów
- Drobne tłumaczenia

Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski lub niemiecki- min. B2
- Dobra znajomość języka angielskiego - B2
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność do pracy na pełny etat
- DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Używanie języków obcych na co dzień
- Możliwości rozwoju
- Szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.