Koordynator Regionalny zespołu porządkowego

Pulire Sp. z o.o.

Zgierz

2016-11-14

Pulire Cleaning to profesjonalna obługa w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Zajmujemy się również sprzątaniem pobudowlanym i poremontowym oraz specjalistycznymi usługami czystościowymi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy  osoby  na stanowisko

Koordynator Regionu

Praca w obrębie wybranych miejscowości województwa łódzkiego.

Wymagania:

- umiejętność organizacji pracy własnej,

- orientacja na cele i wyniki,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- komunikatywność,

- prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem pracowników,

- tworzenie raportów miesięcznych,

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,

- rekrutacja personelu,

- kontrola działań operacyjnych,

- realizowanie założonych celów.

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

- umowę o pracę.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!