Asystentka - Zespół planowania i nadzorowania auditów

JOBS

Warszawa

2016-11-29

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: NS/AS/WA/jobs.pl

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie managera w codziennych pracach biurowych
  • administracja i koordynacja obiegu dokumentów
  • koordynacja pracy biura
  • sprawdzanie dokumentacji audytowej
  • wysyłanie dokumentów na gremium
  • przygotowywanie wzorów certyfikatów
  • skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobycia doświadczania i rozwoju osobistego
  • komunikatywność i  otwartość
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność
  • dokładność́ i sumienność́ realizacji zadań́

Oferujemy:

  • umowa  zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku na ½ etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!