Murarz, Betoniarz-Firma budowlana z Ulm

GASTAMO Job Service

Ulm

2016-11-14

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Murarz, Betoniarz dla niemieckiej agencji pracy tymczasowej z Ulm

Nr Ref.:PH/45/W

Miejsce pracy: Firma budowlana

Wymagania:

  • Zawód murarza udokumentowany świadectwem
  • Kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiadać minimum 2 letnie doświadczenie jako murarz
  • Konieczna umiejętność murowania cegłami, pustakami, bloczkami i klinkierem
  • Konieczne doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych, od podstaw
  • Doświadczenie na budowach niemieckich mile widziane
  • Konieczna znajomość języka niemieckiego u każdego pracownika w stopniu komunikatywnym
  • Własny transport zalecany, ale niekonieczny
  • Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót

Opis pracy:

  • Miejsce budowy: Region Ulm, Niemcy
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
  • Praca na pełny etat. Min. 160 godz. miesięcznie + nadgodziny
  • Praca jest stacjonarna, po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
  • Główne zadania:

– Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych jak i przemysłowych z pustaków, cegieł, bloczków itp.

– Prace szalunkowe i zbrojarskie

– Betonowanie, szpachlowanie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto od: 11,25 euro
  • Wyższa stawka godzinna dla pracowników z wykształceniem: murarz
  • Dieta dzienna netto: 30 euro
  • Wynagrodzenie miesięczne od 1250 do 1500 euro netto + nadgodziny
  • Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne z diety przez pracownika

Wynagrodzenie: od 1250 do 1500 euro netto

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr ref. PH/45/W

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail: APLIKUJ

Lub kontakt telefoniczny: 535 050 928

Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!