Pracownik produkcji na hali

Beetsma sp.z o.o.

Zwaag/Haga/Aalsmeer/Bleiswijk/Rosendal

2016-11-14

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta szukamy pracowników do pracy na hali na produkcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prace produkcyjne na hali w ogrodnictwie lub przetwórstwie (magazyny, szklarnie, chłodnie).

WYMAGANIA:

- duża motywacja do pracy, uczciwość;

- dyspozycyjność - praca na dłuższy okres czasu;

- mile widziana znajomość j. angielskiego i prawo jazdy.

OFERUJEMY:

- organizację wyjazdu;

- stabilne zatrudnienie;

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Agencja Pracy Beetsma

ul. Mirowska 14

42-200 Częstochowa

Tel. 48 602 857 851

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!