Doradca klienta

Usługi Biurowe Przemysław Wojciechowski

Starachowice

2016-11-14

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko doradca klienta w placówce partnerskiej banku.

Zakres obowiązków

 - profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych,

 - realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze standardami Banku,

 - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami,

 - wysoka jakość sprzedaży i obsługi klientów,

 - rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych w oddziale,

 - aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów,

 - kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku,

 - odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w Placówce Partnerskiej przepisów i regulacji prawnych.

 Wymagania:

 - wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,

 - doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych,

 - bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,

 - aktywność w pozyskiwaniu klientów,

 - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji z klientami,

 - orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy,

 - bardzo dobra organizacja czasu pracy,

 - wysoka kultura osobista.

 Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

 - atrakcyjny system motywacyjny,

 - szkolenia podnoszące kwalifikacje,

 - pracę w miłej atmosferze.

 Proszę o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!