Specjalista ds. płac i kadr

Talent Code

Warszawa

2016-11-14

Dla Klienta, prężnie rozwijającej się firmy usługowej z Warszawy (Żoliborz), jednej z największych w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników firmy (wprowadzanie danych do systemu, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac)
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac dla zleceniobiorców
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, przygotowywanie dokumentacji emerytalnej
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • Przygotowywanie różnorodnych raportów, deklaracji i analiz na potrzeby spółki i instytucji zewnętrznych (m.in. raporty GUS, ZUS, analizy wewnętrzne, HR KPI)
  • Systematyczne monitorowanie przepisów z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych w zakresie dotyczącym wynagrodzeń

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku  (doświadczenie w pracy przy strukturach rozproszonych będzie dodatkowym atutem)
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie naliczania wynagrodzeń, obsługi ubezpieczeń społecznych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej
  • Znajomość różnorodnych harmonogramów czasu pracy i umiejętność ich aplikacji
  • Znajomość systemów kadrowo – płacowych
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane umiejętności analizy danych, doświadczenie w zakresie przygotowywania analiz płacowych, HR KPI’s

 Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia zewnętrzne
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!