Komisjoner/Pakowacz

WSM Personal GmbH

Ulm, Kolonia

2016-11-14

WSM Personal GmbH to średniej wielkości, prężnie rozwijająca się firma niemiecka, zajmująca się pośrednictwem pracy na rynku niemieckim. Zatrudniamy pracowników z Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Ponieważ wciąż się rozwijamy i dynamicznie poszerzamy nasze horyzonty, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Köln, Ulm

Twoje obowiązki:

-       Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki-komisjonowanie /picking

-       Wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami

-       Rozładunek i załadunek towarów

-       Dbanie i utrzymanie czystości w części magazynowej i socjalnej

Wymagania:

-       Doświadczenie w komisjonowaniu, pakowaniu towaru na euro palety w systemie   sluchawkowym , skanerze lub na monitorach

-       Doświadczenie w obsłudze akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania z  platformą jezdną dla operatora

-       Zaangażowanie w wykonywaną pracę

-       Dokładność i szybkość w działaniu

-       Zdyscyplinowanie , poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

-       Znajomość niemieckich liczebnikow do 1000/mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-       Niekaralność

Oferujemy:

-       Umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach

-       Zakwaterowanie

-       Opiekę polsko-języcznego koordynatora

-       Szkolenie z obsługi wózka niskiego unoszenia i systemu magazynowego

-       Atrakcyjne wynagrodzenie + stale miesięczne bonusy

-       Dodatki za nadgodziny i nocne zmiany

-       Możliwość uzyskania niemieckich uprawnień do obsługi wózka widłowego

Mile widziane:

-       Gotowość do wyjazdu własnym samochodem

-       Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Zainteresowala Cie powyzsza oferta pracy? Czekamy na Twoja aplikacje ....

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!