Specjalista/ka ds. administracyjnych z językiem niemieckim

WSM Personal GmbH

Gliwice

2016-11-14

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką firmą zajmującą się pośrednictwem pracy na rynku niemieckim.Zatudniamy pracowników nie tylko z polski lecz również z innych krajów Uni Europejskiej.
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy pracownika administracyjnego do naszego biura w Gliwicach.

Opis stanowiska:

- sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej i zagranicznej,
- obsługa telefonicznych urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, fax etc. ).
- organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji, pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi,
- doświadczenie w rekrutacji (mile widziane)

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- znajomość pakietu Office,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- stabilne zatrudnienie w młodym zespole,
- atrakcyjne wynogrodzenie,

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100918 ofert pracy. Sprawdź!