Asystent/-ka w dziale rozliczeń

Marcinkowski Broker Sp.z o.o.

Poznań

2016-11-14

Opis stanowiska:

  • Administracja dokumentów
  • Sprawozdawczość wewnętrzna
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
  • Rozliczanie składek ubezpieczeniowych
  • Aktywne uczestniczenie w bieżących zadania działu

Wymagania:

  • Preferowani studenci I-IV roku studiów niestacjonarnych; preferowane kierunki: rachunkowość, finanse lub pokrewne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Motywacyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, ale skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisane następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!