Doradca internetowy (z orzeczeniem) - zdalnie - Białystok

Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.

Białystok

2016-11-14

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca internetowy

Zadania:

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientem biznesowym
  • aktualizacja bazy danych klientów
  • prezentacja projektów dla klienta
  • administracja stron www klientów

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
  • doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży
  • znajomość etykiety komunikacji biznesowej
  • umiejętności interpersonalnych
  • dostęp do internetu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wygoda pracy w domu
  • telefon służbowy
  • know-how o Internecie i e-marketingu
  • częste szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!