Administrator Baz Danych (DBA)

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-14

Obowiązki:

  • administracja i obsługa baz danych PostgreSQL, MySQL i baz typu NoSQL

  • monitoring proaktywny i reaktywny

  • optymalizacja zapytań i zasobów bazy

  • procedury składowane

Wymagania:

  • znajomość systemów baz danych MySQL i PostgreSQL (administracja)

  • biegła umiejętność pisania optymalnych zapytań, tuning

  • umiejętność diagnozowania wąskich gardeł na poziomie bazy oraz ich eliminowanie

  • znajomość baz NoSQL mile widziana

  • podstawowa znajomość systemu Linux

Oferujemy:

  • zapewniamy możliwości pracy przy innowacyjnych systemach tworzonych w najnowocześniejszych technologiach

  • umożliwiamy styczność z najnowszymi technologiami jak bazy NoSQL i przetwarzanie BigData

  • realne możliwości wpływu na nowe rozwiązania i produkty

  • solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki

  • świetną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!