Administrator systemów Linux

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-14

Obowiązki:

  • utrzymanie bieżącej infrastruktury aplikacji

  • monitoring infrastruktury, usług, systemu, sprzętu, aplikacji

  • instalacja serwerów, konfiguracją usług

  • analizowanie infrastruktury i sugerowanie optymalnych rozwiązań

  • analiza dostarczalności e-mail

  • administracja systemami Linux

Wymagania:

  • znajomość systemu Linux

  • biegła umiejętność pisania skryptów (Bash/Perl)

  • podstawowa znajomość baz danych i SQL mile widziana

  • znajomość systemu pocztowego Postfix

  • umiejętność rozwiązywania problemów w IT

Oferujemy:

  • zapewniamy możliwości pracy przy innowacyjnych systemach tworzonych w najnowocześniejszych technologiach,

  • umożliwiamy styczność z najnowszymi technologiami jak bazy NoSQL i przetwarzanie BigData,

  • realne możliwości wpływu na nowe rozwiązania i produkty,

  • solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki,

  • świetną atmosferę pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo konkurencyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!