Księgowa/-y

Tigura Sp. z o.o.

Zielona Góra

2016-11-14

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – lidera sprzedaży internetowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Księgowa/-y

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów finansowych;
  • Kontrola dokumentów;
  • Nadzór nad polityką rachunkową firmy;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań.

Oczekiwania:

  •  Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku;
  •  Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunkowe);
  •  Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości;
  •  Znajomość pakietu MS Office;
  •  Skrupulatność i sumienność;
  •  Odpowiedzialność i rzetelność.

Klient oferuje:

  •  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, lidera branży sprzedaży internetowej;
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  •  Możliwość współpracy z zespołem specjalistów;
  •  Bogata oferta świadczeń dodatkowych m.in prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!