Specjalista ds. Zakupów (j.niemiecki)

Axis Services

Katowice

2016-11-14

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza swoim klientom usługi B2B. Ponad  500 Specjalistów zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR.

Nasze biura zlokalizowane są w Polsce, Rumunii, Mołdawii oraz Bułgarii.

W marcu 2016 zostało otwarte pierwsze biuro w Polsce należące do VEO, w którym prężnie rozwija się nasz zespół. Jego misją jest stały rozwój w obszarze handlu międzynarodowego, a głównym celem zapewnienie ciągłego wzrostu dzięki budowaniu dobrych i partnerskich relacji z kontrahentami. Jako dynamicznie rozwijająca się firma stale inwestujemy w jakość naszych usług.

 Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku niemieckim;

  • realizacja założonych planów biznesowych;

  • monitorowanie realizacji zamówień;

  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami;

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny, poziom minimum B2);

  • znajomości języka angielskiego (poziom minimum A2);

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu;

  • dobrej organizacji czasu pracy;

  • kreatywności i inicjatywy w podejmowanych działaniach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • 6 tygodni szkolenia z zakresu handlu międzynarodowego i prowadzenia negocjacji (w ramach umowy o pracę);

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników);

  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz kursy językowe płatne przez pracodawcę);

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach;

  • pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic;

  • przyjazną, pełną poczucia humoru atmosferę w zespole.

    Dowiedz się o nas więcej i aplikuj!
    www.veoworldwide.com/pl
    www.facebook.com/veoworldwidepoland

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AXIS Services Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”