pracownik produkcji

BestenWest Polska Sp. z o.o.

Oss

2016-11-14

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z.o.o. (nr licencji 13657) poszukuje osób do pracy w Holandii przy obróbce mięsa.

Miejsce pracy: Oss
Nr referencyjny: 13657

Obowiązki:

- filetowanie

- narzucanie

- pakowanie mięsa

Wymagania:

- niekaralnośc

- prawo jazdy kat. B i znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- kontrakt na 6 miesięcy

- legalne zatrudnienie w Holandii

- zakwaterowanie (odpłatnie)

- ubezpieczenie (odpłatnie)

- stawka 8,87 EUR brutto/h

- polscy koordynatorzy na miejscu

Proszę o kontakt pod numerem 730-947-400 lub mailowo na adres: APLIKUJ

Zatrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99753 ofert pracy. Sprawdź!