Prezes Zarządu

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-11-14

Flame Employment Polska dla swojego prestiżowego klienta, producenta konstrukcji stalowych, elementów maszyn oraz dostawcą laserwego wycinania stali poszukuje kandydatów na stanowisko: Prezesa Zarządu. Misją Spółki jest jest prowadzenie i rozwijanie firmy w oparciu o solidne podstawy ekonomiczne przy jednoczesnym stałym podnoszeniu rentowności.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 2016/BY/PZ

Obowiązki:

  • opracowanie i koordynacja strategii działania Spółki
  • przygotowywanie budżetu i realizacja planów działania Firmy
  • monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów sprzedażowych, wysoką jakość obsługi klientów oraz umacnianie pozycji na rynku
  • bieżąca analiza otoczenia rynkowego
  • kreowanie wizerunku Firmy na zewnątrz
  • motywowanie i rozwój pracowników w podległych działach
  • realizacja bieżących zadań wynikających z funkcji członka Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawo, ekonomia, zarządzanie)
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz wiedza techniczna z zakresu realizowania kontraktów
  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi
  •  samodzielność, asertywność oraz umiejętności i zdolności do tworzenia i egzekwowania efektywnej strategii biznesowej
  • umiejętność znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań, kreatywność oraz konsekwencja w myśleniu i działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • dużą decyzyjność i odpowiedzialność, realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu
  • ambitne zadania i wyzwania
  • stałą pracę w firmie z wieloletnią tradycją
  • umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100206 ofert pracy. Sprawdź!