Przedstawiciel Handlowy

Perfect Consulting

Gdynia

2016-11-15

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr referencyjny: 120/10/2016

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym,
  • Dbanie o dobre relacje z podwykonawcami oraz intensywne ich pozyskiwanie,
  • Prowadzenie rozmów handlowych: negocjowanie cen i warunków współpracy,
  • Aktywna sprzedaż w zakresie usług logistycznych,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług branży TSL,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,
  • Język angielski na poziomie minimum B2,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Dobrą atmosferę,
  • Dużą samodzielność,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).