Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Recruiters

Poznań

2016-11-14

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • prowadzenie spraw administracyjnych działu,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • przygotowywanie sprawozdań i analiz na potrzeby managera,
  • współtworzenie i optymalizację wysokiej jakości procesów w zakresie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodyscyplina oraz zdolność do pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość programu Excel (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.