Rekruter/Rekruterka - Praca w Niemczech

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Erftstadt

2017-02-24

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów.

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej to zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim okresie.

Rekruter/Rekruterka - Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Renomowana Niemiecka Firma zatrudniająca pracowników czasowych (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) poszukuje rekruterów/akwizytorów w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów oraz obsługi klientów niemieckich (niemieckich firm) i pozyskiwanie nowych (Kaltakquise)

Zakres obowiązków:

  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
  • Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów 
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Kontakt telefoniczny z Niemieckimi firmami-akwizycja
  • Znajomość Programu Rekrutacyjnego Landwehr L1 będzie dużym atutem.

Forma zatrudnienia:

Umowa o Pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:

  • Gotowość pracy za granicą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 91884 ofert pracy. Sprawdź!