Asystent/ka ds. sprzedaży

Profesja

Poznań

2016-11-24

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla Naszego Klienta – Autoryzowanego dealera samochodowego, działającego na wielkopolskim rynku już do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku jako:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:  Jelonek k. Poznania

Zakres obowiązków:

Ÿ- wprowadzenie danych dotyczących klientów do systemu firmy,

- tworzenie bazy klientów,

Ÿ- zarządzanie dokumentacją działu sprzedaży,

Ÿ- wykonywanie innych czynności administracyjnych.

Wymagamy:

Ÿ - mile widziany status ucznia/studenta zaocznego,

Ÿ - min. dobrej znajomości pakietu MS Office,

 Ÿ- komunikatywności, dokładności, solidności i cierpliwości,

Ÿ - umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

Ÿ - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o pracę,

Ÿ - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Ÿ - prace od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Jelonku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.