Drukarz z doświadczeniem - atrakcyjne zarobki

Agencja Pracy Team4Sales

Lublin

2016-11-13

Dla naszego klienta poszukujemy drukarzy z doświadczeniem

Lokalizacja: Lublin
Zarobki: 3 tys zł netto miesięcznie

Obowiązki:
- Obsługa maszyny do nakładania, odkładania, pakowania i kontroli jakości wykonanych przedmiotów;
- Obsługa urządzeń introligatorskich;

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pracę w pełnym wymiarze godzin od pon. do pt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100919 ofert pracy. Sprawdź!